komsetologia mężczyzn

Strefa dla mężczyzn

Będzie szybko i dyskretnie.
Styl i tempo życia współczesnych mężczyzn sprawiają, że oczekują oni mało inwazyjnych zabiegów, dlatego wybrane przez nas zabiegi powodują najlepsze efekty estetyczne w najkrótszym czasie. Zostały tak wybrane aby nie powodowały śladów, które mogłyby świadczyć o ingerencji w Panów urodę.
Co Panowie najczęściej robią?
Zbyt głębokie bruzdy na twarzy powodują, że mężczyźni wyglądają na ciągle zdenerwowanych i zestresowanych. W takich przypadkach polecamy zabiegi przeciwzmarszczkowe z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub wypełniaczy. Tu także rewelacyjnie sprawdza się najnowsza technologia zabiegów HIFU ( lifting bez skalpela , bez uszkodzeń naskórka ). Wszystkie zmiany dzieją na głębokośći 1,5 do 4,5 mm w głąb skóry. Zabieg jest szybki, skuteczny i bezbolesny.
Walka z niechcianymi zakolami.
Zabiegi radzące sobie z tym problemem są wśród Panów najbardziej popularne. Tu współczesna medycyna estetyczna jest w stanie wiele zaoferować. Jednak liczy się czas. Im wcześniej mężczyźni zauważą problem i zwrócą się o pomoc, tym łatwiej o efekty.
Czy można zlikwidować brzuszek?
Tak. To najczęściej zadawane pytanie jeśli chodzi o kształtowanie sylwetki u panów. Wystarczy kilka zabiegów z użyciem nowoczesnej aparatury typu kriolipoliza i termolifting RF , a z łatwością pozbędziemy się kilku centymetrów w pasie.