TRENING EMS - WONDER

36 000 skurczów mięśni w 25 min!

Wonder
WONDER ///  najmocniejszy stymulator mięśni na świecie!

Zbuduj swoje mięśnie i poczuj różnicę jak wzmacniasz się dzięki WONDER®.

Efekty przyjdą łatwiej bo WONDER® będzie ćwiczyć za Ciebie.

Jeśli myślisz o perfekcyjnym ciele to możesz osiągnąć bez siłowni w rekordowym czasie!

WONDER® – wygodny, łatwy w użyciu, innowacyjny

WONDER® działa jednocześnie bezpośrednio na cztery grupy mięśniowe i pośrednio na więcej niż dwanaście. Wytwarza intensywne kontrolowane skurcze w tym samym czasie w ponad dwudziestu mięśniach wywołując ich pracę, od najbardziej powierzchownych po najgłębsze. WONDER® wykonując wyjątkową aktywację poddaje mięśnie intensywnym ćwiczeniom całkowicie bez wysiłku fizycznego.

Innowacyjna technologia elektromagnetyczna stymulacji mięśni WONDER® o wysokiej intensywności jest najszybszym, najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie pięknego i zdrowego ciała w rekordowym czasie.

Intensywna cotygodniowa sesja trwa tylko 25 minut ale aktywowanych jest do czterech ważnych grup mięśni jednocześni. Jest to odpowiednik kilku godzin intensywnego treningu siłowego. Wszystko to bez wysiłku fizycznego!

Bezboleśnie /// Szybkie efekty /// Bezpiecznie /// Nieinwazyjnie /// Trwałe efekty ///

WONDER ///   intensywne wzmocnienie pośladków i brzucha

Dla kogo WONDER

Dla aktywnych fizycznie chcących wzmocnić ważne mięśnie

Chcesz poprawić swoją formę i wzmocnić ważne partie mięśni? Będzie to doskonałe uzupełnienie dotychczasowej aktywności z naciskiem na ważne dla ciebie partie które wiesz jak trudno rozbudować. Teraz łatwiej osiągniesz dużo więcej niż kiedykolwiek.

Dla rozpoczynających aktywność fizyczną szybko osiągając efekty

Teraz czas na dobrą formę i twoje ciało. Zadbamy abyś szybko i bezpiecznie uzyskał sprawność o jakiej myślisz. Indywidualny program rozwoju wzmocni twoje mięśnie i jednocześnie spali zbędną tkankę tłuszczową. Osiągniesz więcej bez ciężkich ćwiczeń i wielu godzin wysiłków.

WONDER ///  mniej wysiłku więcej mięśni
 

Po kontuzjach dla szybszej rekonwalescencji i bez ryzyka

Powrót do formy jest zawsze priorytetem. Szybciej osiągniesz pełną sprawność bo WONDER znacznie skróci czas rekonwalescencji. Nie musisz już czekać na pełną sprawność tak długo. Bez obciążeń dla stawów możesz znacznie wcześniej wzmacniać osłabione mięśnie. Bez poruszania się zadbasz o pozostałe mięśnie bez przerwy na utratę ich formy.

Dla sportowców wzmacniając mięśnie mocniej niż dotychczas

Wiesz jak wyjątkowa forma jest bardzo ważna. Rozwój mięśni to zawsze wyzwanie i przyjemność zarazem. Dążąc do perfekcji zbudujesz mięśnie w imponujący sposób. Z przyjemnością i zdecydowanie wzmocnisz istotne partie ciała o które trudno szybciej zadbać niż z WONDER.

Zbuduj mięśnie z bez wysiłku w rekordowym czasie

Możesz zmienić swoje ciało bez wielu ćwiczeń i wysiłku. System WONDER będzie ćwiczyć za Ciebie stymulując pracę mięśni. Jeden krótki 25 min trening zapewni mocną dawkę ćwiczeń zastępując wiele godzin na siłowni. Osiągniesz więcej niż mogłeś wcześniej bez długich wysiłków. Inteligentny program dobrany indywidualnie do oczekiwań wykona pracę twoich mięśni.

WONDER ///  dla wyjątkowych – osiągniesz więcej

Zalety technologiczne WONDER®

Intensywne oddziaływanie bez wysiłku

Technologia WONDER® dla medycyny estetycznej w ekskluzywny sposób pozwala wyjątkowo zadbać o ciało dla zdrowej i perfekcyjnej formy. Wykorzystuje nowoczesną technologię mikroelektroniki i intensywną metodę elektrostymulacji mięśni. Jednocześnie aktywowane są aż cztery wybrane grupy mięśni. Każdy trening wywołuje intensywną pracę mięśni nawet 36 000 skurczów w jednej 25 min sesji. Jest to odpowiednik kilku godzin siłowych ćwiczeń. Wszystko to bez wkładania wysiłku fizycznego!

Najszerszy zakres parametrów

Najnowocześniejsza technologia WONDER® pozwala profesjonalistom precyzyjnie regulować parametry impulsu w bardzo szerokim zakresie, będąc unikalnym urządzeniem, które osiąga nawet 600 ms. W zależności od specjalizacji estetycznej, sportowej lub rehabilitacyjnej, WONDER® pozwala praktykom ustalić parametry techniczne, takie jak częstotliwość, głębokość, intensywność, wrażenia, czas relaksacji lub czas skurczu.

Bezprzewodowe sterowanie z tabletu

Lekkie ekskluzywne urządzenie z komfortowym wyposażeniem, proste oprogramowanie indywidualnie dopasowane z opracowanymi programami zabiegów do różnych oczekiwań. Wdrażamy w medycynie estetycznej postępy w dziedzinie mikroelektroniki, wygodne technologie bezprzewodowe i najbardziej innowacyjną informatykę połączoną z innowacyjną aktywacją mięśni. WONDER® łatwo kontrolować za pomocą tabletu w dłoni. Stała precyzyjna kontrola zabiegu monitorując przez cały czas stan użytkownika, ustalony program, intensywność, czas trwania zabiegu.

Nieinwazyjny bezdotykowy zabieg

ElectrowearTM to zestaw bielizny do noszenia podczas sesji WONDER®. Ściśle przystosowany komfortowy do użytku osobistego, gwarantuje doskonałą higienę, a jego nieprzezroczyste obszary szanują prywatność użytkownika podczas zabiegu. Unikalny skład bielizny ElectrowearTM zapewnia doskonałą przewodność i szybkość przenikania emisji do tkanek.

 

WONDER dla wyjątkowych – osiągniesz więcej

Zbuduj mięśnie ///  Unieś pośladki ///  Spalaj tłuszcz ///  Usuń cellulit